Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semináře Modrá kopřiva

29. 6. 2011

25.6 - 26.6

MODRÁ KOPŘIVA 2 a neb víkend jako vymalovaný.

Tento víkend byl naplánován již dloho dopředu a proto jsme se sešli v tak hojném počtu. Německých ovčáků se sešlo nespočet, pár dobrmaních jedinců, knírači, rotvík a jeden boxer partizán. Nesmím zapomenout na malého klučinu s borderkou. Když jsem ho viděla na place, chytla mě sentimentální nálada. Jó kéž bychom začali takhle zavčasu...a kde bychom teď asi byli ???

013.jpg  

001.jpgJedna ovčounská slečna se tuze líbila Jiříkovibrůswilis ebonyqvínovi a tak se vehementně od ostatních dožadoval souhlasného přitakání, že tento sympatický psík je vlastně chlupatý dobrman. Majitelku to tak rozesmálo, ale psí slečnu nedala ani za nic. Nicméně si v sobě zanechala obrovské sympatie k tomuto psovodovi, které vyvrcholily při loučení, ale k tomu se ještě vrátím.

Psovodka se svým hnědým kamarádem totálně po stopě odpadla. Nevím zda jí rozhodilo těch 99 bodů, které od lektora Petra na stopě dostala. Zda to bylo hodně či málo a  proč vlastně nepřišla ta vytoužená stovka se už ted asi nedozvíme, ale hnědulkovi to byl šumák. 071.jpg  

 

046.jpg

 Někteří psovodi našeptávali svým psím kamarádům, ať koukaj něco kloudného od ostatních pochytit.  Pes na fotce vypadá jak totálně znuděný jedinec, ale na stopě ukázal, že je schopen i za skývu chleba udělat cokoliv.  A nejen psí jedinci.   Všichni k sobě chovali velké sympatie bez rozdílu věku a pohlaví.

086.jpg

  Verunka na stopu vyrázila s podezdřele plnou ledvinkou...co plnou..praskala ve švech. Co vlastně partizán Bárny dostal na stopu mi zůstalo utajeno, ale typuji, že od grilovaného kuřátka jsem nebyla daleko.  Proto taky ten kluk stopuje jak víno, ale kdo by nestopoval za takový kus žvance.

 

 

Náčelník se jal nám všem ukázati, jak vlastně psíka na stopovačce voditi a protože nebylo zde psíka, který by mu tak dobře rozuměl, připoutal na stopovačku Jiříka brůswilis ebonyqvína.

 

061.jpg 

063.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.5 - 8.5. 2011  Seminář s Petrem Veselkou -

MODRÁ KOPŘIVA 1

Tento víkend se sešlo tvrdé jádro našeho týmu, plus přibyli někteří z okolních cvičáků, lační po nových výcvikových medodách. V soboru ráno se začalo opravdu z gruntu. Petr si všechny prověřil na stopách. Aniž bychom to všichni tenkrát tušili, zde náš seminář právě probíhající a do budoucna další připravované semináře dostaly své nové jméno - MODRÁ KOPŘIVA.

Fotky z tohoto semináře najdete ZDE